Propozycja współpracy

     Jak już wspominałem, ruch to mój żywioł, stąd też mój dosyć liczny udział w różnych imprezach sportowych, głównie biegowych, ale i nie tylko. Lubię różne formy biegów i wyścigów ulicznych na dystansach krótkich i średnich, maksymalnie do półmaratonów.

Poza tym uprawiam też tenis stołowy, bardziej rekreacyjnie, ale gdy tylko nadarzy się okazja, biorę też udział w turniejach i zawodach tenisowych, głównie w ulubionych przeze mnie Puławach. Nie stronię od takich imprez jak rajdy harcerskie (ORI – Tomaszów Mazowiecki), biegi przełajowe w parkach (Łódź), do niedawna rajdy samochodowe (Integracyjny Most – Automobilklub Rzemieślnik).

Dla zainteresowanych przedstawiam wykaz imprez z 2010 roku, w których brałem udział – kliknij, z roku 2011 – kliknij, z roku 2012 – kliknij, z roku 2013 – kliknij, z roku 2014 – kliknij, z roku 2015 – kliknij, z roku 2016 – kliknij, z roku 2017 – kliknij, z roku 2018 – kliknij, z roku 2019 – kliknij, z roku 2020 – kliknij, z roku 2021 – kliknij

Zapewne swój udział zaznaczyłbym w większej ilości biegów, ale wiadomo, że za tym kryją się zawsze koszty, a to dojazdu własnym autem, a to wpisowego, sporadycznie noclegu, gdy bieg jest daleko i wyprawa autem, udział i potem powrót tego samego dnia byłyby zbyt męczące czy wręcz niebezpieczne.

Nie mam żadnego sponsora czy mecenasa, wszędzie reprezentuję sam siebie. Stąd moje starania o wsparcie instytucji, firm, które objęłyby sponsoringiem moje zawody i starty w różnych imprezach w zamian za reklamę. Kwestia współpracy i jej formy jest otwarta i do uzgodnienia.

A oto wykaz imprez i zawodów w 2022 roku, w których planuję wziąć udział – kliknij Póki co lista jest krótka, ale z czasem zapewne będzie się wydłużać.